BALIKESİR AHŞAP ŞEMSİYE

Zevk aldığımız doğanınve her alanda doğallığın tadını çıkarmak istiyoruz. Değil mi? Dahası, bu doğallığa kalite ve dayanıklılık eklendiğinde, tüm taleplerimiz bir kerede gerçekleşir. Bu taleplerin farkında olan firmamız, % 100 ahşaptan yapılmış ahşap şemsiye modellerimiz ile sizlerin hizmetinde.

Ayrıca ahşap şemsiyelerimiz güzel dekorunun yanı sıra kalitesi ile de dikkat çeken bir üründür. Renksiz yapısı ve aşınmaya dayanıklı duruşu ile favori olacak bu model, farklı renk ve boyut seçenekleriyle her ihtiyacı karşılayacak. Yapısında kullandığımız kaliteli ahşabın yanı sıra yüksek standartlı kumaş ile kalitesini kanıtlayan ahşap şemsiye modelimiz, güneş ışığına, çürümeye ve solmaya karşı çok dayanıklıdır.

 Yaz yağmuru boyunca sizi rahatlatacak yağmuru geçirmeyen bu kumaş, gölgeli alanlarda ferah ve konforlu bir ortam yaratıyor. Ayrıca, kolayca açılıp kapanırken şemsiye altında oturan misafirlerinizi, müşterilerinizi ve sizi rahatsız etmeyen ve herkesin saniyeler içinde açıpkapatabilmesi için yeterince basit olan ahşap şemsiye modellerimiz de şiddetli rüzgâra karşı son derece dayanıklıdır.

Kaliteye ek olarak, doğallık arıyorsanız, hoş bir dekorun yanı sıra dayanıklılık, kısacası, yaşam arıyorsanız, hayat ağacından üretilen ahşap şemsiye modelimiz, isteklerinizi en iyi fiyatlarımızla cevaplamayı bekliyor. Genellikle havuz ve deniz kenarında kullanım için tercih edilen ahşap şemsiye modelleri müstakil evlerden otellere kadar herkesin ihtiyacını karşılayacak bir yapıdadır. Uygun fiyatlı bütçeler için, ahşap şemsiye fiyatlarımız oldukça ekonomiktir.