BALIKESİR YARASA TENTE

Yarasa asılı streç gölgelik tente yarasa kanatlarından esinlenerek ve yarasa şekliyle üretilen dekoratif bir tente modelidir. Yarasa Tente modelinde istediğiniz kumaşa istediğiniz şekilleri vermek mümkündür. Yarasa Tente sistemi modelleri üçgen, kare, asimetrik ve kubbe Şekiller ile üretilmektedir. Üzerindeki tuval yüksek kaliteli malzemelerdenimal edildiğinden, iki kanvas arasına siyah film uygulanarak tek katmanlı bir kumaş olarak üretilmektedir. Yarasa tentesinin alt kısmı güneş ve sıcaklığı önlemek için üretilmektedir.

Flanş kullanımında demir, galvanizli boya, elektro statik galvaniz veya elektro statik fırın boya tercih edilmelidir. Branda noktasında, kar, yağmur ve rüzgâr yüküne göre ürünün kapladığı genişlik ve uzunluk boyutlarına bağlı olarak polyester veya pamuklu brandalar çeşitli alternatiflerde kullanılmalıdır.

 Yarasa tentesinin alt tarafı güneşi ve ısıyı önlemek için üretilir. Yarasa Tenteleri adını fiziksel yapıları almıştır. Bu Tente Modellerine Yarasa Tente denir çünkü Yarasalara benzemektedirler. Yarasa tentesi dekoratif tente modelidir, imalatından montaja kadar titiz çalışma gerektirir. Bu tenteler asılı ve modüler yapı mantığı ile üretilmektedir. Kuruldukları yerde uzun süre sabit kalmalıdırlar.

Kar yükü, yağmur yükü ve rüzgâr yükü hesaplanarak tasarlandıklarından, hemen hemen her türlü hava koşulunda kullanım için uygundurlar. İlk başta, kurumsal şirketler bu ürünleri gösterişli bir alan yaratmak için tercih ettiler. Tercih hedefleri arasında sayılması gereken en önemli faktör ürünün gösterişli yapısı, estetik ve çok işlevli kullanımıdır.