Balıkesir Şeffaf PVC Mika Branda

Kullanım alanı olarak genelde kış bahçelerinde, ayakkabılarda, çantalarda, soğuk oda kaplamalarında, ve masa örtüsü gibi yerlerde tercih edilen şeffaf PVC mika branda farklı renk seçenekleri ile bulunmaktadır.

Saymış olduğumuz tüm alanlarda kullanılan şeffaf PVC mika branda çeşitleri %100 PVC’den üretilmektedir. Oldukça saydam bir yapıya sahip olmakla birlikte düz bir satıha sahip olan branda çeşidini farklı yerlerde oldukça rahat bir şekilde kullanabilmeniz mümkündür. Şeffaf PVC mika brandaların ölçülerine baktığımız zaman kalınlık olarak 0,10 mm’ den 3 mm kadar olabilir.

Uzunluk ölçülerine baktığımız zaman maksimum 50 metre tek parça halinde bulunabilmektedir.  Yerli olarak bu branda çeşidinin üretimi sağlanabildiği gibi ithal edilen ürünlerde bulunmaktadır. Şeffaf PVC mika branda çeşitleri şeffaf kaplama olarak da bilinmektedir.

Şeffaf PVC Mika Branda Üretimi

Firmamız tarafından farklı alanlarda kullanılmak için Şeffaf PVC mika branda çeşitleri üretilmektedir. Branda çeşitlerimiz farklı renklerde bulunmakla birlikte kullanım sağlayacağınız alana göre farklı ölçülerde de hazırlanabilmektedir.

Bu brandalar kullanılırken yapısının oldukça şeffaf bulunmasından dolayı dikkatli bir şekilde kullanımı sağlanmalıdır. Aynı zamanda branda için tercih edilecek olan renklerde oldukça önem arz etmektedir.

Farklı mekanlar için tercih edilen brandalar kullanım sağlanan mekan ya da işletme için uygun renklerde olmalıdır. Kış bahçesinde kulanım sağlanacaksa kış bahçesinin genel havasını bozmayacak tonların seçimi oldukça önemli bir kural olarak bulunmaktadır.