Balıkesir Şeffaf Kaplama

Ev, iş yeri ya da işletmenizin yağmur, güneş, kar ya da rüzgar gibi olumsuz hava koşullarından korunması için yapılan şeffaf kaplama oldukça etkin bir koruma sağlamaktadır.

Dış cephe kaplaması özellikle kış aylarında yoğun bir şekilde kullanılmak üzere, çatısı kapalı olup etrafı ise şeffaf branda ile kaplanılacak şekilde ya da katlanabilir cam şekilde olarak tercih edilmektedir.  Isı yalıtımı ve konforun sağlanması için istenileni karşılayan şeffaf kaplama mekana göre uygun ölçüler ile yapıldığı zaman estetik bir görüntü sağlayabilmektedir.

Kışlık Şeffaf Kaplama Nasıl Yapılamaktadır?

Yapımında dış yüzey kısmı ve iç yüzeyi naylon, mika, kalın branda kumaşlarından yapılmaktadır. Ayakkabı ve çantalar içinde kullanımı sağlanabilen bu kaplama çeşidi kış bahçelerinde kullanıldığı zaman %100 PVC’den oluşması gereklidir.

Cam gibi saydam bir yapısının bulunmasından dolayı içeri ve dışarı arasında görüntü kesilmesi gibi bir durum ile karşılaşılmamaktadır. Yüksek maliyete sahip cam balkon yerine özellikle işletmelerin çok daha ekonomik olarak tercih ettiği şeffaf kaplama firmamız tarafından üretilmektedir. Soğuk kış aylarında kapalı olan yelerin bunaltısından müşterilerini şeffaf kaplama ile kurtarmak isteyenler için firmamız kesinlikle doğru adres olacaktır.

Brandalarımız oldukça kaliteli malzemeler ile üretilmekte olup istediğiniz boyutlara göre özel olarak hazırlanacaktır. Boyut ve malzeme bilgisinden dolayı sabit bir fiyat belirlenmesi mümkün değildir. Kaliteli şeffaf kaplamalara sahip olmak için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.