BALIKESİR RAYLI TENTE

Raylı tente ürünlerimiz kendi imalatımızdır. Bu tür tente sistemlerimizi ışıkla veya ışıksız yapmak mümkündür. Raylı tenteler soğuk yağmur ve güneşe dayanıklıdır. Dibe sıcaklık vermez. Branda renk haslığı açısından uzun yıllar garantilidir. Hizmet ömrü, hava koşullarına ve kepek bakımına bağlı olarak 7 ila 10 yıl arasında değişir.

Profiller alüminyumdur ve istenen renkte elektrostatik toz boya ile boyanmıştır. Tente rayları arasında tente istenen mesafede açılmasını sağlayan bir triger kayışı vardır. Uzun yıllardan bu yana motorlu tente alanında sektörde en iyisini sunan firmamız, bu konuda size en iyi seçenekleri sunuyor.

Tentenin uygulanacağı alan firmamız tarafından incelenecek ve size en uygun seçenekler sunulacaktır. Bölge incelendikten ve sipariş alındıktan sonra, hava koşullarına bağlı olarak montaj maksimum 7 veya 10 iş günü içinde teslim edilir.

Raylı tente sisteminde, su geçirmez özelliğe sahip karartma pyc kumaş kullanır. Estetik ve büyüleyici bir mimari tasarıma sahip olan raylı tente, uygulandığı yerle bütünleşerek etkileyici bir atmosfer yaratıyor.

 Yaz aylarında sizi güneşe karşı koruyan ürünümüz, akşamları tamamen katlanarak üst kısmı toplar ve ferah bir ortam yaratır. Sistem sadece motor kullanılarak otomatik olarak çalıştırılıp kapatılabilir. Ürünlerimizin tümü otomatik açma ve kapama olarak tasarlanmış, bina ruhsatı gerektirmeden uygulanabilen ergonomik ve işlevsel tente sistemidir. Mekânı dört mevsim kullanma fırsatı sunmaktadır.