BALIKESİR LALE ŞEMSİYELER

Lale Şemsiyeler, kafe, restoran, havuz başı ve bahçelerde güneş ışınları ve yağmur damlaları gibi dış etkenlerle aramıza girerek sizi ve bulunduğunuz yeri korur.Kullanılmadığı zaman kapatılacak ve gereksiz yer döşemesi sorununu ortadan kaldırmak için tekerlekli ayakları sayesinde köşeye çekilecektir.

Saçaklı – saçaksız ve tekerlekli veya talep üzerine sabit ayaklı olarak üretilebilir. Uzun yılların deneyimiyle ürettiğimiz dev şemsiyelerimiz, geniş alanları gölgelemek için kullanılabilen sabit veya hareketli altlığı ile kolaylık sağlar tente gibi güçlü alüminyum gövdesi ve teleskopik açıklığı ile rüzgârlı havalarda hızla kapanabilme özelliği ile pratiktir, uzun ömürlü bir üründür.

Balıkesir Şemsiye ihtiyaçlarınızı dilediğiniz renk, desen ve boyut olarak talep etmiş olduğunuz uygunluk nisbetinde sizlere canbranda olarak anında sunarız. En ideal işimizin sizlere hızlı ve güvenli bir şekilde şemsiye siparişlerinizi sunmaktır.

Dilediğiniz Özelliklerde Şemsiyeler En Kısa Sürede Sizlerle

Restoran, Cafe ve Otel gibi açık alanları kaplamak için kullanılan gölgelendirme ve yağmur koruması için bir şemsiye modelidir.Döndürme kolu sayesinde kolayca açılıp kapanabilen model, kullanım kolaylığı ve geniş şemsiyesi nedeniyle aranan bir üründür.

Lale şemsiye kumaşımız kesinlikle su geçirmez akrilik kumaştan yapılmıştır ve şemsiye modellerimiz paslanmaz iskelete sahiptir. Lale şemsiye ürünümüzün kurulumu oldukça basittir. Ürünün nakliyesi ve ilk montajı firmamız tarafından yapılmaktadır. Şemsiye modelini daha sonra değiştirmek isterseniz, ürünün ayak kısmındaki tekerlek kilidini açabilir ve dakikalar içinde herhangi bir yere monte edebilirsiniz.