Balıkesir Şemsiye Hizmeti

Balıkesir Şemsiye olarak Sizlere En İyi Hizmeti En Uygun Fiyata Sunuyoruz.

Uzun Yıllar Kullanışlı Şemsiye Modelleri mi Arıyorsunuz. Hemen Bizimle İletişime Geçin!

Şemsiye Sistemlerinde Aralık Sonuna Kadar % 20 İndirim İmkanı

Balıkesir Şemsiye olarak Taleplerinizi En İyi Malzemeler Kullanarak ve En İyi İşçilik ile Karşılamaktayız.

Çekinmeden 7/24 bizlere ularaşarak firmamızın temsilcileri ile görüşebileceğiniz gibi ofisimize gelerek de bir fincan kahve ikramımızı sunarken mekanınızı nasıl şık bir görüntüye kavuşturacağımızın detaylarını konuşalım.

Balıkesir Şemsiye, olarak Plaj Şemsiyeleri, Bahçe Şemsiyeleri, Ahşap Şemsiyeler, Restaurant Şemsiyeleri, Cafe ŞemsiyeleriPazar Şemsiyeleri, Teleskopik Şemşiyeleri, Yuvarlak Şemsiyeler, Kare Şemsiyeler vb. çeşitleri açısından başka bir yere bakmadan bizlere ulaşarak hem Balıkesir'in en uygun hem de en kaliteli hizmetini Can Branda Farkıyla almış olursunuz.

Balıkesir Şemsiye

Şemsiyelerin hayatımızda çok önemli bir yerinin olduğunu söylemek gerekir. Günlük hayatımızda yağmurdan ve güneşten korunmak adına kullandığımız şemsiyeler sayesinde yaşamımız daha kolay hale gelecektir.

 

Bir sapın üzerinde esnek tellere gerilmiş, su geçirmez kumaştan yapılan, açılıp kapanabilen, insanların hem yağmurdan hem de güneşten korunmasını sağlayan, taşınıp her yere götürülebilen eşyaya şemsiye adı verilmektedir.

 

Yazın sıcak günlerinde plajlarda ve bahçelerde kullanılan büyük güneşlik olan şemsiyelerin faydaları oldukça fazladır. Şemsiyelerin birçok çeşidi bulunmaktadır. Bu sayede, insanların ihtiyacına uygun olarak tercih edilmeleri söz konusu olmaktadır.

 

Şemsiye Çeşitleri Nelerdir?

Şemsiyelerin dünya üzerinde farklı modellerde ve özelliklerde çeşitleri bulunmaktadır. Hatta, farklı renkleri sayesinde insanların tercih sebebi olduklarını da ifade etmek gerekir. Değişik yay mekanizmaları aracılığıyla açılıp kapanabilen şemsiyelerin manuel, yarı otomatik ve tam otomatik seçenekleri yer almaktadır.

 

En çok kullanılan şemsiye modelleri arasında baston, katlanabilir şemsiyeler, renkli şemsiyeler, manuel, yay mekanizmasıyla açılıp kapanabilen şemsiyeler, ışıklı şemsiyeler, yarı ve tam otomatik şemsiyeler bulunmaktadır.

 

Yaşam alanlarında şemsiyeye yer vermek isteyenlerin şemsiye tasarımı konusunda profesyonel ve kaliteli seçenekleriyle dikkat çeken bir firmadan hizmet alması gerekmektedir. Bu noktada, Can Branda Tente; bu işi yıllardır hakkıyla yapan ve en kaliteli seçenekleri en uygun fiyatlarla sunan, herkesin hizmet almayı düşünmesi gereken bir firmadır.

 

İPLİ MAKARALI ŞEMSİYE

İpli makaralı şemsiye ürünlerimiz; kafelerde, restoranlarda, havuz kenarlarında ve bahçelerde güneş ışınları ve yağmur damlaları gibi dış etkenlere karşı sizi korumaktadır. İpli makaralı şemsiyeler sabit ayaklar ile de üretilebilmektedir.  Tente gibi geniş alanları gölgeleyebilen, sabit veya hareketli altlığı ile kolaylık sağlayan sabit şemsiyelerimiz ve uzun yılı aşkın tecrübemizle ürettiğimiz makaralı şemsiyelerle pratik, uzun ömürlü bir kullanım sunmaktayız ve güçlü alüminyum gövdesi ve teleskopik açıklığı ile rüzgârlı havalarda hızla kapatılabilme imkânı sunmaktadır.

 

İpli makara sistemleri, büyük bahçe şemsiyelerinde en sık kullanılan açma ve kapama sistemidir. Kolaylığı ve ekonomisi halat makarası sistemlerinin kullanılmasının en önemli nedenidir. Kare model şemsiyelerimiz, halat makarası sistemlerini kullanarak şemsiye modellerimize verdiğimiz isimdir. Farklı ebat ve şekillerde ürettiğimiz kare model bahçe şemsiyelerimiz kare ve yuvarlak olarak üretilmektedir.

 

Tüm şemsiyelerimiz gibi farklı kumaş ve renk seçeneklerine sahip modelimizde, standart renklerin yanı sıra özel projeleriniz için istediğiniz renklerde üretim yapma imkânı bulunmaktadır. Şemsiyelerimizin bir başka özelliği de isteğe bağlı olarak saçaklı veya saçaksız seçebilmenizdir. Bu tamamen isteğe bağlıdır. Ayrıca, saçaklı modellerinizde, şirket veya marka logosu şemsiye saçaklarına basılabilir. Bu şekilde mekânda bir bütünlük ve marka bilinirliği sağlanır. Bizler firma olarak, ihtiyaçlarınız için birçok şirketten daha uygun fiyatlarla çözümler bulmanızı sağlamaktayız.

 

Mega Şemsiye

İşletmelerin sıklıkla tercih ettiği mega şemsiye, açık alanları sabit ve hareketli olacak şekilde kendi sistemi içinde tekerlekli ya da mermerli şekilde kullanabilen belli alanı kapatabilen şemsiyelerdir. Bahçe ve teraslar için oldukça ideal bir kullanımı olan mega şemsiye, 9 m2 ile40 m2 ye kadar açık alanlarda oldukça rahat bir şekilde kullanılabilmektedir.  

 

Mega şemsiyenin alüminyum direkleri, kare şeklinde tekerlekli ayakları, akrilik kumaşı bulunmaktadır. Genişlik ölçülerine baktığımız zaman tercih edeceğiniz alana göre 300*300 ‘den 600*6000’e kadar çıkabilmektedir.

 

Mega Şemsiyenin Uygun Kullanım Alanları

Halk arasında bahçe şemsiyesi olarak bilinene mega şemsiye modelleri, açık alanlar için oldukça rahat bir kullanım imkanı sunmaktadır. Özellikle işletmenin dış mekanda alanı bulunuyorsa o tarafın güneş ve yağmurdan korunması için oldukça ideal bir kullanım sağlamaktadır.

 

Farklı modelleri bulunan şemsiye zemine farklı şekillerde sabitlenerek tutturulmaktadır. Alt kısmı tekerlekli olarak bulunan mega şemsiyeler hareket edebilme kabiliyetleri sayesinde istenilen yere çok fazla güce ihtiyaç olmadan götürülebilmektedir. İşletmeniz, bahçeniz, terasınız ya da geniş balkonunuz için en ideal mega şemsiyeyi arıyorsanız doğru adrestesiniz.

 

Firmamız tarafından oldukça kaliteli yapıdaki mega şemsiyeler üretilmektedir. Şemsiyelerimiz yere sabitlenen ve tekerlekli olarak ikiye ayrılmaktadır. Farklı renk seçenekleri arasında sabitleme özelliği olan ya da tekerlekli olan şemsiyeyi rahat bir şekilde seçebilirsiniz. Mega şemsiye için fiyatlar şemsiyenin büyüklüğüne göre farklılık göstermektedir.

 

Yağmur Şemsiyeleri

Herkesin evinde kendisine ait bir şemsiyesinin bulunması gerekir. Yılın bazı dönemlerinde havanın nasıl olacağını kestirmek gerçekten çok zordur. Bir anda yağmur yağabilir ya da çok soğuk mu olacak derken güneş açabilir.

 

Yağmur yağdığı zaman ıslanmamak için havanın gel git yaşadığı dönemlerde yağmur şemsileri arasından kendinize en uygun olanı rahatlıkla seçebilirsiniz. Yağmur şemsiyeleri arasında oldukça farklı çeşit bulunmaktadır. Rengarenk desenli şemsiyelerden seçim yaparken dikkat etmeniz gereken bir takım kurallar bulunmaktadır. Yağmur şemsiyesi diğer büyük şemsiye çeşitlerinde olduğu gibi dayanıklı olmadığı takdirde uzun ömürlü olarak kullanmak imkanınız olacaktır.

 

Bundan dolayı yağmur şemsiyesi alımı yaparken ilk olarak dayanıklı olmasına dikkat etmeniz gereklidir. Gövde kısmında bulunan demirin rahat bir şekilde açılıp kapanması ve size göre şemsiyenin küçük ya da çok fazla büyük olmaması yine dikkat etmenizi gerektiren durumlar arasında bulunmaktadır. Rüzgarlı havalarda şemsiyenin tersine açılım yapmaması için o alanda bulunan demirlerinde sert ve sağlam olması yine gerekli olan durumlardandır.

Yağmur Şemsiyeleri Fiyatları

Herkesin yağmurdan korunmak için yağmur şemsiyesi temin etmesi gereklidir. Yağmur şemsiyeleri için net bir fiyat bilisi verilememektedir. Bunun nedeni sizin tercih edeceğiniz boyutun, rengin ve desenin fiyat üzerinde etkisi olmasıdır. Ancak yağmur şemsiyesi almayı düşünüyorsanız kesinlikle doğru adreste olduğunu söyleyebiliriz. Firmamızda oldukça dayanıklı ve farklı renklerde rahat bir şekilde seçim yapabileceğiniz yağmur şemsiyeleri bulunmaktadır.

 

Yandan Gövdeli Şemsiye

Günümüzde farklı alanlarda kullanımı yapılan yandan gövdeli şemsiye, özellikle yaz aylarında daha fazla tercih edilmektedir. Ova, dikdörtgen, kare ve yıldız gibi farklı şekilleri bulunan şemsiye modeli çay bahçelerinde, seyyar pazarlarda kafelerde ve bahçelerde tercih edilmektedir. Yandan gövdeli şemsiye modelinin en fazla tercih edildiği yer tatil yerleri olarak bulunur.

 

Şık bir yapısının olmasından dolayı bu şemsiye modeli işletmeye uyum sağlayan renkleri ile özellikle sahil ve havuz kenarlarına koyulabilmektedir. Şemsiyenin genel özelliklerine baktığımız zaman zemin kısmının çok ağır olduğunu ve apart yardımı ile belli ölçülere kadar uzanan bir kolunun bulunduğunu söyleyebiliriz. Bu kol şemsiyenin daha rahat bir şekilde kullanılabilmesi için yardım sağlamaktadır. Görünümü ve kullanımı oldukça şık olan şemsiyelerin modelleri büzmeli ve sarmal olarak bulunmaktadır.

 

Yandan Gövdeli Şemsiye Fiyat

Farklı alanlarda rahat bir kullanımı sağlanan yandan gövdeli şemsiye modeli için net bir fiyat bilgisi bulunmamaktadır. Şemsiyelerin büyüklüğü, rengi ve modeli fiyata etki eden temel faktörler olarak bulunmaktadır. Bundan dolayı seçim yapacağınız özelliklere göre net bir fiyat bilisi paylaşılabilecektir.

 

Oldukça kaliteli ve şık olan yandan gövdeli şemsiye modeli firmamız tarafından üretilmektedir. Bahçenizde, terasınızda ya da işletmeniz için yandan gövdeli şemsiye almak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Sizin için en kaliteli olan yapıdaki şemsiyemiz istediğiniz renk ya da desende ayarlanacaktır.

 

ŞEMSİYE ALTLIKLARI

Şemsiyealtlıkları şemsiyelerin önemli bir parçasıdır. Şemsiye altlıkları söz konusu olduğunda farklı seçenekler vardır, aralarında ekonomik metal şemsiye ayakları, plastik şemsiye ayakları gibi ürünler bulunmaktadır. Ürünlerin ağırlıkları ve boyutları, şemsiyelerle kullanım için en uygun şekilde belirlenir.

 

Şemsiye ayak kutusunu kullanırken su, kum veya beton tercih edilebilir. Şemsiye yedek parçası olarak nitelendirilen ürünler firmamızda müşterilere sunulmaktadır. Ekonomik şemsiye altlıklarıpek çok modelde üretilmekte olup plastik şemsiye altlıklarına kadar geniş bir ürün yelpazesi mevcuttur. Şemsiye yedek parçaları söz konusu olduğunda tüm ürünlere yüksek kalite verilmektedir.

 

Mermer veya plastik olarak hazırlanan şemsiye teneke kutu modelleri özellikle geniş kullanım alanlarına sahip şemsiyeler için tercih edilecek farklı yedek parça seçenekleri oluşturmaktadır. Şemsiye kutusunun kullanımı çok kolaydır. Gerekirse, ilave edilecek su veya kum ile ağırlığı arttırılır. Bu şekilde şemsiyenin dik durması sağlanır.

 

Mermer olarak hazırlanan altlıklar daha ağır olduğundan, özellikle rüzgârın etkisiyle şemsiyelerin uçmasını önlerler. Bu nedenle günümüzde birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Farklı ebat ve özelliklerde hazırlanan altlıkları incelemek isteyenler bizden detaylı bilgi alabilirler. Kaliteli malzemelerle hazırlanan modeller, sorunsuz bir şekilde uzun süreli kullanım sağlar.Kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmalarına devam eden firmamız, farklı ürün seçenekleriyle ihtiyacınız olabilecek her durumda seçebileceğiniz en uygun ürünlere ulaşmanızı sağlıyor.

 

Şemsiye Ne Zaman İcat Edildi?

Şemsiyenin icat edilmesi oldukça eskiye dayanmaktadır. Bundan 3400 yıl önce Mezopotamya’da kullanılmaya başlanan şemsiyeler; ilk dönemde bir ayrıcalığın simgesi olarak kullanılıyordu. Ancak, şemsiyeler, ilk ortaya çıktıkları dönemde yağmurdan değil de güneşten korunmak için tercih ediliyordu. Bir başka deyişle, şemsiyelerin yağmurdan korunmak adına üretilmediklerini söylemek gerekir.

 

Hatta, şemsiyelerin yıllar boyunca yalnızca güneşten korunmak adına kullanıldıkları bilinmektedir. İngilizcede umbrella anlamına gelen şemsiye sözcüğünün Latince gölge anlamına gelen umbra sözcüğünden türediği ortaya çıkmıştır. Bunun yanı sıra, şemsiyenin Türkiye’deki kullanımı ise 19.yüzyılın ilk yarısı olarak bilinmektedir. Bu dönemde, ilk kez İstanbul’da kullanılan şemsiyelerin Türkiye’deki bir İngiliz tarafından üretilmeye başlanması sayesinde ülkemizde kullanılmaya başlandığını söylemek gerekir.

 

Şemsiyelerin birçok farklı şekilde üretildiği bilinmektedir. Ahşap şemsiye, alüminyum ipli makaralı şemsiye, dev şemsiyeler, lale şemsiyeler, mega şemsiyeler, plaj şemsiyeleri, teleskobik şemsiye, yandan gövdeli şemsiye ve yağmur şemsiyeleri olmak üzere farklı modellere sahip şemsiyeler sayesinde herkesin ihtiyacına uygun şemsiye tasarımı yapılmaktadır.

 

Şemsiye Çeşitlerinin Özellikleri Nelerdir?

 

Ahşap şemsiyeler; cafe ve restoranlar başta olmak üzere plaj, otel ve bahçelerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu şemsiyeler sayesinde insanların hem güneşten hem de yağmurdan korunması sağlanmaktadır. Ayrıca, bu şemsiyelerin bilhassa cafe ve restoran gibi ortamların havasının değişmesinde ve estetik bir görünüm kazanmalarında işe yaradığı bilinmektedir.

 

Ahşap şemsiye kadar yaygın olarak kullanılan havuz şemsiyeleri sayesinde insanların yaz aylarında güneş çarpmasından korunması sağlanmaktadır. Nitekim görüleceği üzere BALIKESİR ŞEMSİYE olarak aklınıza şemsiye olarak hangi ölçü, ebat, desen, model, marka ne olursa olsun Can Branda Tente Şemsiye Pergole olarak alanında uzmanlarımızla sizlerin bu ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Fiyatlarımız açısından piyasadaki en uygun maliyetlere en kaliteli malzemeler ile sizlere şemsiye ulaştırdığımızdan dolayı da uzun yıllar boyunca sizlerin (Balıkesir'li Halkımızın) tercih sebebi olduk.

Garanti

Ürettiğimiz Şemsiye Sistemleri 5 yıl garanti ile güvence Altındadır.

Hava Şartları

Sistemlerimiz hava şartlarına karşı dayanıklı ve yüksek mukavemetlidir

Kalite

Şemsiye Sistemlerimiz sizler için özel malzemelerden üzerilmiş paslanmaz kalitededir.

Memnuniyet

%100 müşteri memnuniyetimizle her daim sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

balıkesir şemsiye olarak yaptığımız örnek çalışmalar

Bütün pergole sistemlerimizin 5 yıl garanti kapsamına dahil olduğunu belirtmek isteriz.

Malesef. Tente veya Pergola Kurulduk'tan sora mümkün değil, bu yüzden biz önce Tasarım örnekleri sizlere sunuyoruz.

Tabiki mevcuttur. Türkiye geneli hizmet ağımız mevcuttur. Hemen iletişime geçerek sizlerin çayınızı içmeye ve ev, işyerlerinize uygun çözümler üretme gayreti ve çabası içerisindeyiz.

Pergole alırken ürünün garantisi olduğuna emin olmalısınız.

Kesinlikle Pergole Sistemlerimiz su geçirmeyen özelliktedir.

Aklınızda Bulunsun !

Firmamız Kurulduğu Günden Bu Yana Binlerce Müşterisine % 100 Başarılı Uygulamalar Sunmuş, Hali Hazırda Periyodik Olarak Hizmet Verdiği Yüzlerce Kurumsal Müşterisi Vardır.