BALIKESİR TERAS TENTE

Balkon ve teraslar için tente modelleri içerisinde sizlerin balkonunuzun bulunduğu yere göre farklı modeller belirlenerek tasarlanmaktadır.Balkonun tavanı açıksa, otomatik geri çekilebilir ışıklara sahip tente modelleri tercih edilebilir. Ekonomik fiyatlı bir ürün arıyorsanız, iki yönlü teras tente sistemlerisizler için en isabetli tercih olacaktır.

Öte yandan menteşeli tente, kaset açılır motorlu tente, karpuz tente, süs tente gibi modeller kapalı balkonlara uygulanabilir.Teras tente sistemi inşaat ruhsatı gerektirmeyen bir üründür. Zemine ve duvara monte edilebilir. Kar yüküne dayanıklı ürün, yağmur yağdığında entegre oluklardan gelen su kanallarına bağlanabilen aksesuarlara sahiptir.

Yere ve duvara rüzgâra karşı sabitlenmiştir, bu nedenle uçma veya çökme gibi bir sorun yoktur. Isıtma sistemi de ayrıca kış ayları için bir seçenek olarak sunulmaktadır.Teras tente, teras zeminleri için ideal ve sıkı bir şekilde kullanabileceğiniz bir tente modelidir.

Otomatik veya manuel olarak satışa sunulan ürünümüzün kar yükünü taşıyabilir. Yüksek rüzgâra karşı zemine kilitlenmiş ayakları ile hem gölge hem de yağmur koruması sağlar.Işık kontrollü otomatik katlanır teras tentesi de daha dekoratif görünüm isteyen müşterilerimiz için satışa sunulmaktadır. Korozyona dayanıklı ürün m2 olarak fiyatlandırılır.Kumaş olarak kullandığımız malzeme fevkalade dayanıklı ve kalitelidir.