KARE ŞEMSİYELER

Kare şemsiyeler genellikle kafeteryalar, bahçeler, restoranlar ve plajlarda kullanılır. Yağmur ve güneşten korunmak için en iyi ve en ekonomik çözümdür. Pazarlamacılardan plajlara kadar geniş bir alanda kullanılabilecek kare şemsiyeleri, son yıllarda en çok tercih edilen ve giderek daha popüler bir şemsiye modeli haline getirmiştir.

Balıkesir Kare şemsiye modelleri genellikle su geçirmez kumaşlardan yapılır ve rüzgâr, yağmur ve güneşten korunmak için kullanılır. İyileştirilmiş şemsiyelerle, daha büyük ve daha geniş alanlarda kullanımımümkündür. Kare şemsiyeler, çay bahçeleri, oteller, açık hava kafeleri, pastaneler, evlerin ve bahçelerin terasları gibi birçok geniş alanda kullanılabilir.

Kare şemsiye modelleri, birden fazla şemsiyeye ihtiyaç duyulan yerlerde işletme sahiplerinin tercihlerinde ilk sırada yer alan şemsiye modelleridir. Yan yana yerleştirilen kare şemsiyeler açıkken, üstten gelen güneş ışınlarını tamamen kaplayabilirler. Yuvarlak şemsiyeler ise, aralarında kalan boşluklardan güneş ışığısızdığı için kare şemsiyelere göre dezavantajlıdır.  

Görünüşe Göre En Şık Kare Şemsiyeyi Sunarız

Firmamız Can Branda olarak sizlerin mekanınıza hangi model şemsiye gidiyorsa hiç şüpheniz kalmadan size sadece o hizmeti sunarız. Çünkü amacımız bağcıyı dövmek olmadığı size en iyi hizmeti verdiğimizde zaten dolaylı olarak para kazanacağımızı çok iyi biliyoruz. Balıkesir Kare Şemsiye olarak dilediğiniz ölçülerde modellemeler yapabileceğimizi de unutmayınız.

Günümüz kafe ve restoran işletmecileri hangi şemsiyeleri tercih ediyor? Genellikle kare şemsiyeleri tercih etmektedirler. Bu modeli tercih etmelerinin nedeni, teleskopik kare şemsiyemizin açarken yukarıdan aşağıya ve kapanırken aşağıdan yukarıya kapanmasıdır. Döner tutamak ve teleskopik şemsiyelerimizin gövdesi üzerindeki açma ve kapama şekli sayesinde, şemsiyenin altında oturan insanları rahatsız etmeye ve masa sandalyelerini bir kenara bırakmaya gerek yoktur.