Balıkesir KEPENK Hizmeti

Balıkesir Pergole olarak Sizlere En İyi Hizmeti En Uygun Fiyata Sunuyoruz.

Modern Tasarımlı Açılır Pergole Modelleri mi Arıyorsunuz. Hemen Bizimle İletişime Geçin!

Pergole Sistemlerinde Aralık Sonuna Kadar % 20 İndirim İmkanı

Balıkesir Pergole olarak Taleplerinizi En İyi Malzemeler Kullanarak ve En İyi İşçilik ile Karşılamaktayız.

Çekinmeden 7/24 bizlere ularaşarak firmamızın temsilcileri ile görüşebileceğiniz gibi ofisimize gelerek de bir fincan kahve ikramımızı sunarken mekanınızı nasıl şık bir görüntüye kavuşturacağımızın detaylarını konuşalım.

Balıkesir pergole, otomatik pergole sistemleri, kumandalı pergole, hareketli açılır kapanır pergole sistemleri açısından başka bir yere bakmadan bizlere ulaşarak hem Balıkesir'in en uygun hem de en kaliteli hizmetini Can Branda Farkıyla almış olursunuz.

BALIKESİR KEPENK

Otomatik Kepenk sistemleri işyerlerinde kötü zihniyetin caydırılması ve güvenliğin üst seviyede tutulması için tercih edilen ve önerilen sistemlerdir. Çağdaş tasarımı sayesinde güvenliğin yanı sıra estetiğe de öncelik vermektedir.

 

Otomatik Kepenk Sistemleri Birçok renk seçeneğiyle uygulandığı yerlere kolayca uyum sağlar.Ek olarak, mikro delikli (şeffaf) modeli sayesinde, istenirse bir kısmının tamamının veya sadece bir kısmının görülmesini sağlayarak farklı bir estetik ortam yaratılabilir. Otomasyon sistemi, diğer tüm sistemlerde olduğu gibi kontrol, düğme, şifreli veya kart giriş ve çıkışı gibi birçok sistemle uyumludur ve elektrik kesintilerinde manuel ve UPS kullanımı özelliğine sahiptir.

 

Alüminyum kepenkler, hammaddesi alüminyum olan ve estetik görseli ön planda olan yapılar için tasarlanmıştır. Bazı profil tiplerinde yardımcı malzeme olarak poliüretan kullanılır. Poliüretan dolgulu profil tipleri, alüminyum kalınlığı ince malzemelerdir. Öte yandan, profildeki poliüretan dolgusu mukavemeti arttıran bir faktördür. Bu tip profillerden üretilen kepenklerde ısı ve ses yalıtımı oldukça yüksektir.

 

Ek olarak, mukavemet (mukavemet) açısından ekstrüzyon alüminyum adı verilen içi boş profillerin bir alt grubunu oluşturan çelik paletler vardır. Bu profil sistemlerine alternatif olarak, aynı kalıpta galvanizli, poliüretan dolgulu profiller geliştirilmiştir. Daha sert bir zemine duyulan ihtiyacı karşılamak için üretilen bu profiller, alüminyum profillere benzemektedir.

KEPENK MODELLERİ

Mimari projeye uygun olarak ihtiyaçlarınızı karşılamak için otomatik kepenkler üretirken, aynı zamanda rahatınızı da düşünüyoruz, ısı - ses yalıtımı, şeffaflık istiyorsanız % 99'a varan görüş sunan akrilik şeffaf otomatik kepenk profilleri kullanıyoruz. Garajınız, kış bahçeniz, terasınız veya bunlar gibi birçok farklı alanda farklı kepenk çözümleri üretiyoruz.

 

Her gün kullandığımız evlerin pencereleri, mağazalarımızın, depolarımızın ve işyerlerimizin güvenilir koruyucuları olan otomatik kepenk sistemleri firmamız garantisi ile yüksek kalitede üretilmektedir.İnsanların yaşadığı birçok noktada otomatik deklanşör sistemleri ile güvenlik-konfor-ısı ve ses yalıtımı yoğun kullanım gibi taleplerinizi göz önünde bulundurarak en uygun çözümü sunuyoruz.

Proje aşamasında, mimari ve kullanım amacına göre en uygun profil ve motor otomasyonunu sağlarız, böylece otomatik kepenk sisteminiz yıllarca sorunsuz çalışır.Otomatik deklanşör ölçümleri ile rüzgâr direnci, darbe riski, yükseklik profili, tırnak gücü, mimari alandaki basınç farkı gibi birçok faktörü hesaplıyoruz ve otomatik kepenk profilini bu ayrıntılara göre seçiyoruz.

 

Otomatik kepenk için motoru seçerken, hedefin yük direnci mi, sık sık açılıp kapanan mı olduğunu belirler ve uygun boru ve kutu motor seçeneklerini uygularız. Standart kepenklerimiz içi boş, yüksek mukavemetli ekstrüzyon panjur profilinden veya ısı ve ses yalıtımı sağlayan poliüretan dolgulu bir profilden temin edilmektedir.

 

Motorlar firmamızın garanti kapsamındadır ve genellikle borulu motorlar (borulu motorlar) kullanılır. Bu panjurların çalışma şekli sabah açılış ve akşam kapanışşeklindedir. Profilin ağırlığı, bir veya iki seri motor kullanarak yıllarca sorunsuz çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Sık açılma, kapanma için uygun değildir.

Garanti

Ürettiğimiz Pergola Sistemleri 5 yıl garanti ile güvence Altındadır.

Hava Şartları

Sistemlerimiz hava şartlarına karşı dayanıklı ve yüksek mukavemetlidir

Kalite

Pergola Sistemlerimiz sizler için özel malzemelerden üzerilmiş paslanmaz kalitededir.

Memnuniyet

%100 müşteri memnuniyetimizle her daim sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

balıkesir pergole örnek modeller

balıkesir pergole olarak yaptığımız örnek çalışmalar

Bütün pergole sistemlerimizin 5 yıl garanti kapsamına dahil olduğunu belirtmek isteriz.

Malesef. Tente veya Pergola Kurulduk'tan sora mümkün değil, bu yüzden biz önce Tasarım örnekleri sizlere sunuyoruz.

Tabiki mevcuttur. Türkiye geneli hizmet ağımız mevcuttur. Hemen iletişime geçerek sizlerin çayınızı içmeye ve ev, işyerlerinize uygun çözümler üretme gayreti ve çabası içerisindeyiz.

Pergole alırken ürünün garantisi olduğuna emin olmalısınız.

Kesinlikle Pergole Sistemlerimiz su geçirmeyen özelliktedir.

Aklınızda Bulunsun !

Firmamız Kurulduğu Günden Bu Yana Binlerce Müşterisine % 100 Başarılı Uygulamalar Sunmuş, Hali Hazırda Periyodik Olarak Hizmet Verdiği Yüzlerce Kurumsal Müşterisi Vardır.