BALIKESİR WİNTENT TENTE

Bizler Can Branda olarak kışlık tente uygulamalarımızla şık ve konforlu tasarımlar sunuyoruz. Estetik yapılarının yanı sıra kullanım kolaylığı ve konforu için geniş bir uygulama alanına sahip tasarımlar sizler için vitrinlerimizde.

Wintent tente; Hem ev kullanımı hem de işletmeler ve işletmeler için son derece işlevsel tente sistemleridir.0 ila 180 derece manevra kabiliyetine sahip kış uygulamaları rahat gölgeleme sistemidir. İstenilen seçeneği kullanarak ihtiyaca göre gölgeleme işlevi sağlar.

Özellikle kafe, restoran ve işyerlerinde estetik bir görünüme sahip sistemler, zarif ve modern üretim özellikleri ile en çok tercih edilen tente sistemleri arasında yer almaktadır. Ayrıca kasa tasarımı sayesinde fazla yer kaplamaz ve kapalı konumda bile zarif bir görünüm sağlar.

Kaset sisteminde kullanılan wintent tasarımlar, hem iç mekan tasarımında hem de gölgelendirmede kullanılan kumaşın uzun süreli kullanımını sağlar.

Wintent Tente Kullanım Alanları

Düz veya bükülmüş seçeneklerle kullanılabilen wintent tente sistemleri, ev ve işyerine göre farklı konseptlerde tasarlanabilir. Ofis ve işyeri, mağaza ve market sistemleri, konutlarda kullanılan gölgeleme sistemleri ve kumaş seçenekleri ile uygulanan her ortama şıklık katar.Konforlu kullanım özellikleri, ekonomik üretim özellikleri ve uzun ömürlü kullanım formları ile her alanda kullanılabilecek sistemlerden biridir.

Wintent Tente Özellikleri

Her mevsim dayanıklı, kışlık tente sistemleri iklim koşullarına karşı oldukça dayanıklıdır. Son derece dayanıklı ve kaliteli tente sistemleri alüminyum yapıları ile çok rahattır. Kurulumu ve kullanımı çok kolay olan sistemler alüminyum bağlantı parçaları ile üretilmektedir.