Balıkesir Can Branda – Tente; çok farklı ve geniş alanlara hitap edebilecek güneşlik, yağmurluk, gölgelik, tente ve branda sistemlerinin dizayn ve üretimini yapmak amacıyla 2011 yılında kuruldu.

Üretim portföyünde 50 çeşitten fazla ürün bulunan firmamız, bugün toplam 200 m² kapalı alanda üretimine devam etmektedir.

Balıkesir Can Branda – Tente; uzman kadrosu ve yaptığı kaliteli üretimle yenilikçi, müşteri odaklı ürünler ve yüksek hizmet kalitesi sayesinde pazar payını artırmakta, sürekli yenilediği üretim teknolojisi sayesinde, günümüz rekabetçi ve devamlı gelişen pazarlarında değişen müşteri ihtiyaç ve isteklerini karşılayabilmektedir.

İlhan CAN

Can Branda Tente Yöneticisi

Firmamız hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

seni korumak bizim işimiz

En önemli sermayemiz olan siz değerli müşterilerimize % 100 Mutluluk ve % 100 Kalite Sunuyoruz.

Pergole

Konut sahipleri tarafından kullanılan pergola; Latin dilinde saçak anlamına gelen pergule kelimesinden ileri gelmektedir. İtalyanca da ise pergola olarak bilinmektedir.

Devamını Oku

Tente

Tente; evler ve ofisler başta olmak üzere birçok yaşam alanında kullanılmaktadır. Bulundukları alanı mevsimsel kötü etkilerden korumak amacıyla tercih edilirler.

Devamını Oku

Branda

Branda; sahip olduğu özelliklerden dolayı her türlü yaşam alanında tercih edilmektedir. Su ve ışık geçirmez kumaştan üretilmesi avantaj sağlamaktadır.

Devamını Oku

Şemsiye

Günlük hayatımızda yağmurdan ve güneşten korunmak adına kullandığımız şemsiyeler sayesinde yaşamımız daha kolay hale geleceği çok aşikardır.

Devamını Oku

Tabela

Şirketlerin ticari pazarda ve tüketici tarafından tanınmasını sağlamak için metal, cam, alüminyum vb. Firmaların adlarını ve logolarını tanıtmak için kullanılır.

Devamını Oku

Kepenk

Balıkesir otomatik Kepenk sistemleri işyerlerinde kötü zihniyetin caydırılması ve güvenliğin üst seviyede tutulması için tercih edilen ve önerilen sistemlerdir.

Devamını Oku

Reklam

Meydanlarda, sokaklarda, caddelerde, duvarlarda, dükkan gibi işletmelerin önlerinde sıklıkla rastlanılan pankart baskılar sayesinde reklam konusunda önemli bir çalışma yapılmaktadır.

Devamını Oku

Dijital Baskı

Dijital baskı; adından da anlaşılacağı üzere dijital ortamda hazırlanan tasarımların müşterinin istediği malzemenin üzerinde basılması işlemi olarak bilinmektedir.

Devamını Oku

Dekorasyon

Bir yapının kaba inşaatının bitmesinin ardından tam olarak hayata geçirilmesi noktasında dekorasyon işlemlerinin hayati önemi bulunmaktadır..

Devamını Oku

Tadilat

Tadilat noktasında hizmet veren bir firmaolarak proje, tasarım ve anahtar teslim uygulama hizmetleri vermekteyiz. Hizmet anlayışımızı projelerin boyutuna göre ayırmıyoruz.

Devamını Oku

Katlanır Cam Balkon

Katlanır Cam Balkon teknolojisinde yaşanan değişme ve gelişmeler, bireylerin gündelik istek ve ihtiyaçlarına çok hızlı cevap verebilmek için kullanılmaktadır.

Devamını Oku

Kapı

Farklı amaç ve görüntülerde de olsa bariyer sistemleri ile kumandalı açılan kapı sistemleri ile de sizlerin daha güvenli ve pratik

Devamını Oku

Sizin için çalışan ekibimiz

Can Branda Tente ® olarak sizlerin daha iyi koşullarda yaşam sürmeniz için gece gündüz çalışan profesyonel ekibimiz hizmetinizde.