Balıkesir Pergole Hizmeti

Balıkesir Pergole olarak Sizlere En İyi Hizmeti En Uygun Fiyata Sunuyoruz.

Modern Tasarımlı Açılır Pergole Modelleri mi Arıyorsunuz. Hemen Bizimle İletişime Geçin!

Pergole Sistemlerinde Aralık Sonuna Kadar % 20 İndirim İmkanı

Balıkesir Pergole olarak Taleplerinizi En İyi Malzemeler Kullanarak ve En İyi İşçilik ile Karşılamaktayız.

Çekinmeden 7/24 bizlere ularaşarak firmamızın temsilcileri ile görüşebileceğiniz gibi ofisimize gelerek de bir fincan kahve ikramımızı sunarken mekanınızı nasıl şık bir görüntüye kavuşturacağımızın detaylarını konuşalım.

Balıkesir pergole, otomatik pergole sistemleri, kumandalı pergole, hareketli açılır kapanır pergole sistemleri açısından başka bir yere bakmadan bizlere ulaşarak hem Balıkesir'in en uygun hem de en kaliteli hizmetini Can Branda Farkıyla almış olursunuz.

Balıkesir Pergola

Konut sahipleri tarafından kullanılan pergola; Latin dilinde saçak anlamına gelen pergule kelimesinden ileri gelmektedir. İtalyanca da ise pergola olarak bilinmektedir. Dünyanın birçok ülkesinde de bu isimle kullanılmaktadır. Gölgelik anlamına gelen pergola; hem yazları hem de kışları yaşam alanı sahiplerinin rahat etmesi noktasında işe yaramaktadır. Yatay, bükümlü ve çatı şeklindeki açıklıklar; pergola sayesinde kapatılmaktadır.

 

Pergola sistemleri; bilhassa yaz aylarında güneşten korunmak isteyenler tarafından tercih edilmektedir. Ancak, yalnızca yaz aylarında işe yaradığını söylemek mümkün değil! Balıkesir Pergole sistemlerinin sahip olduğu açılır kapanır tavan ve su geçirmez özellikleri sayesinde yağmurlu havalarda da yağmurdan koruduğunu eklemek gerekir. Bunun yanı sıra, yaşam alanı sahipleri, istedikleri takdirde balıkesir pergola tente sistemlerinin etrafını camla kapatarak pergola tenteyi açılır kapanır hale getirebilirler.

 

Bu sayede, kış mevsiminde pergola tentenin altında bahçede vakit geçirmek mümkün hale gelir. Bir başka deyişle, pergola sistemlerinin kış bahçesi olarak kullanılabildiğini de söylemek gerekir. Yaşam alanında pergola sistemlerine yer vermek isteyenlerin bu işi en iyi şekilde yapabilecek, alanında uzman ve profesyonel bir firma ile anlaşması gerekmektedir.

 

Can Branda Tente; yıllardan bu yana bulunduğu sektörde pergola tente sistemleri konusunda yapmış olduğu işlerle kendisini çoktan ispat etmiş bir firmadır. Referansları oldukça sağlamdır.

 

Pergola Sistemleri Nerelerde Kullanılır?

 

Gölgelik olarak bilinen pergola; kafe ve restoranlar başta olmak üzere birçok farklı mekanda kullanılmaktadır. Evlerde ve iş yerlerinde farklı amaçlar doğrultusunda kullanılmasını sağlayacak farklı şekil ve modellerde tasarlanmaktadır. Yaz aylarında güneşten koruması için tercih edilen pergola; aynı zamanda yılın soğuk günlerinde yağmurdan ve kardan da korumaktadır.

 

Pergola kullanımı ise oldukça basittir. Pratik ve hızlı bir şekilde kullanılmasından dolayı yaşam alanlarında sıklıkla tercih edilmektedir. Düz ve otomatik seçeneklerinin olması sayesinde herkesin ihtiyacına uygun pergola sistemlerinden faydalanmasına rastlanmaktadır. Pergola sistemleri; kumanda yardımıyla açılıp kapanmalarından dolayı beğeni toplamaktadır. Tüm bunlara ek olarak, ahşap ve alüminyum olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Bu noktada, hangi pergola sisteminin tercih edileceği ise yaşam alanlarındaki ihtiyaçlar doğrultusunda şekillenmektedir.

 

Pergola sistemlerinin hem kaliteli hem de uzun ömürlü olmasını isteyenlerin tercihi alüminyum pergola sistemleri olmalıdır. Bilhassa dış mekanlar için tercih edilen alüminyum pergola sistemleri; fiyat performans kriteri bakımından bekleneni vermektedir. İstenilen yükseklikte konumlandırılmasının yanı sıra paslanması asla mümkün değildir.

 

Yağmur başta olmak üzere her türlü hava şartına karşı oldukça dayanıklıdır. Alüminyum pergola sistemlerinin bazı modellerinde ise delikler yer almaktadır. Söz konusu delikler; sistemin hava alabilmesi adına tasarlanmıştır. Ahşap pergola sistemleri ise bilhassa iç mekanlar için tasarlanmaktadır. Tasarımı esnasında istenilen dekorasyona uygun farklı renklerden faydalanmak mümkündür. Aydınlatmalar sayesinde ortaya hoş görüntülerin çıkmasını sağlayan ahşap pergola sistemlerinin bilhassa kafe ve restoran gibi mekanlar için son derece doğru tercih olacağını ifade etmek gerekir.

Balıkesir Pergola Tente Sistemlerinde Tescilli Kalite Tenteler mekanları koruyucu özelliği ile en çok tercih edilen sistemlerdir. Pergola tenteler otomatik açılıp kazanabilme özelliği ile bahçelerinizde keyifli vakit geçirme olanağı sunar.
Pergola tenteler ev, iş yeri, restoran, otel be cafeler tarafından kullanılan tente sistemidir. Otomatik kullanılabilme özelliği sayesinde kolay kullanım imkanı sunar.

 

Cafe ve restoranlar pergola yenge sistemi ile bahçelerinde göz alıcı bir görüntü oluşturarak daha fazla müşteri çekerler.
Pergola sistemleri yanları da kapatılarak daha korunaklı hale gelebilir. Sigara yasağının getirilmesi ile pergola yenge kullanımı esnafa kolaylık sunmuş be kullanım alanı yaygınlaşmıştır.
Pergola sisteminin etrafını cam ile kapatarak kuş bahçesi oluşturabilirsiniz.

 

Pergola Tente sisteminin özellikleri;

• Otomatik açılıp kapanma özelliğine sahiptir.
• Dayanıklı ve sağlamdır.
• Uzun ömürlü kullanılabilir.
• Sistemin yanları ya da tamamen etrafı kapatılarak yeni mekanlar oluşturulabilir
• Tente 4 mevsim hava şartlarına dayanıklıdır. Aşırı sıcak ve soğuklarda zarar görmez.
• İstediğiniz boyutlarda yapılabilir.
• Mekanınıza uygun istediğiniz rengitercih edebilirsiniz.
• Farklı dekor seçenekleri vardır.
• Kullanımı kolaydır otomatik açılıp kapanabilir.
• Kışa sürede ve kolaylıkla kurulabilir.

Pergola tente kurulumundan önce firma tarafından yer keşfi yapılarak mekanınıza uygun ölçüler ve seçenekler belirlenerek size sunulacaktır. Mekanınıza ve amacınıza en uygun pergola tenteyi seçerek keyifle ve güvenle kullanabilirsiniz. İnşaat kirliliğine gerek kalmadan istediğiniz mekanları kısa sürede korunaklı hale getirmek isterseniz pergola tente sistemlerini tercih edebilirsiniz.

Garanti

Ürettiğimiz Pergola Sistemleri 5 yıl garanti ile güvence Altındadır.

Hava Şartları

Sistemlerimiz hava şartlarına karşı dayanıklı ve yüksek mukavemetlidir

Kalite

Pergola Sistemlerimiz sizler için özel malzemelerden üzerilmiş paslanmaz kalitededir.

Memnuniyet

%100 müşteri memnuniyetimizle her daim sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

balıkesir pergole örnek modeller

balıkesir pergole olarak yaptığımız örnek çalışmalar

Bütün pergole sistemlerimizin 5 yıl garanti kapsamına dahil olduğunu belirtmek isteriz.

Malesef. Tente veya Pergola Kurulduk'tan sora mümkün değil, bu yüzden biz önce Tasarım örnekleri sizlere sunuyoruz.

Tabiki mevcuttur. Türkiye geneli hizmet ağımız mevcuttur. Hemen iletişime geçerek sizlerin çayınızı içmeye ve ev, işyerlerinize uygun çözümler üretme gayreti ve çabası içerisindeyiz.

Pergole alırken ürünün garantisi olduğuna emin olmalısınız.

Kesinlikle Pergole Sistemlerimiz su geçirmeyen özelliktedir.

Aklınızda Bulunsun !

Firmamız Kurulduğu Günden Bu Yana Binlerce Müşterisine % 100 Başarılı Uygulamalar Sunmuş, Hali Hazırda Periyodik Olarak Hizmet Verdiği Yüzlerce Kurumsal Müşterisi Vardır.