Balıkesir Tente Hizmeti

Balıkesir Tente olarak Sizlere En İyi Hizmeti En Uygun Fiyata Sunuyoruz.

Tente Sistemlerinde Aralık Sonuna Kadar % 20 İndirim İmkanı

Balıkesir Tente olarak Taleplerinizi En İyi Malzemeler Kullanarak ve En İyi İşçilik ile Karşılamaktayız.

Çekinmeden 7/24 bizlere ularaşarak firmamızın temsilcileri ile görüşebileceğiniz gibi ofisimize gelerek de bir fincan kahve ikramımızı sunarken mekanınızı nasıl şık bir görüntüye kavuşturacağımızın detaylarını konuşalım.

Balıkesir Tente, otomatik tente sistemleri, kumandalı tente, hareketli açılır kapanır tente sistemleri açısından başka bir yere bakmadan bizlere ulaşarak hem Balıkesir'in en uygun hem de en kaliteli hizmetini Can Branda Farkıyla almış olursunuz.

Balıkesir Tente Hizmetlerinde Sektörün Tercihi

Tente; evler ve ofisler başta olmak üzere birçok yaşam alanında kullanılmaktadır. Bulundukları alanı mevsimsel kötü etkilerden korumak amacıyla tercih edilirler. Evlerde bulunan balkon ve teras gibi alanların yanı sıra ofis, kafe veya restoran gibi alanların açık kısımlarının hava şartları ve diğer mevsimsel etkenlerden korunması noktasında önemli işlevleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, birçok tente çeşidi bulunmaktadır. Körüklü, tek taraflı, eğim ayarı olan, spotlu, mafsallı, manuel, çift taraflı, sabit ve motorlu sistemler olmak üzere farklı tente çeşitlerinin yaşam alanlarının ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlandıklarını söylemek gerekir.

 

Uzman ekiplerimizle profesyonel olarak ışıklı tente sistemi üreten yetkili kurumsal bir şirketiz. Firma olarak çok çeşitli renk seçeneklerimiz ve dayanıklı kumaş modellerimizle firmamızda her türlü ışıklı tente türlerini bulabilirsiniz.

 

Ofis, işyerleri, mağaza, dükkân, teras vb. gibi her yerde kullanabileceğiniz tente modelini sizlere sunmaktayız. Tente kontrol sistemi ile herhangi bir zorluk çekmeden kontrol edebilirsiniz. Tüm kurum ve kuruluşlardan aldığımız üstün başarı ve yetki sertifikaları ile size güvenilir hizmet sunuyoruz.

 

Kalite standartlarına uygun olarak çalışmalarımızda uzun vadeli memnuniyet vaat ediyoruz.Tüm çalışmalarımız firmamız tarafından yüksek kalite standartları ile yapılmakta ve güvence sağlanmaktadır. Uzman ekiplerimizle ışıklı tente kontrollü tente çift katlanır tente gibi işleri yapan yetkili bir firmayız.

 

Tente soğuk yağmura ve güneşe karşı dayanıklıdır ve tabana sıcaklık vermez. Hava güneşliyse, sıcaklık alt kısma aktarılmaz. Tente rayları arasında tente istenen mesafede açılmasını sağlayan bir triger kayışı vardır. Hizmet ömrü, hava koşullarına ve kepek bakımına bağlı olarak 7 ila 10 yıl arasında değişir. Sistem, istenen alanlar için farklı boyutlarda tasarlanabilir. Oteller, villalar, kafeler ve teraslar için pratik bir çözümdür. Işıklı tenteler katlanır tente sistemine sahiptir, su geçirmez özelliğe de sahip olan bu ürünler uzun vadede konforlu kullanım sunmaktadır.

 

Körüklü sistemlerin birçok avantajı bulunmaktadır. Düz açılır kapanır tente sistemlerinin tam aksine bulundukları alanı yan taraflardan gelen güneş etkisinden de koruduklarını söylemek gerekir. Bir başka deyişle, bilhassa yaz aylarında yaşam alanlarının güneşin zararlı özelliklerinden korunması noktasında fayda sağlarlar.

 

Tente sistemlerinin yaşam alanlarına uygulanması noktasında bu işi hakkıyla yapabilecek, profesyonel, kaliteli ve aynı zamanda ekonomik seçeneklere sahip bir firma ile çalışmak gerekir. Can Branda Tente; yıllardan bu yana yer aldığı sektörde adını başarısıyla duyurmuş bir firmadır. Her müşterisinin ihtiyacına uygun tente sistemlerinin tasarlanması noktasında hizmet sunmaktadır.

 

Tentelerin Kullanım Alanları Nelerdir?

Tente sistemleri oldukça faydalı olmalarından mütevellit yaşam alanlarında birçok avantaj sağlar. Bilhassa kafe ve restoranlarda kullanılan tenteler sayesinde bu mekanlarda bulunan müşterilerin huzuru ve rahatlığı sağlanmaktadır. Tente; kafe ve restoranların açık kısımlarının hem yaz hem de kış aylarında kullanılmasını sağlar. Tente; yazın sıcak günlerinde açılarak dış alanın kullanıma katılmasında işleve sahip olurlar. Buna ek olarak, kafe ve restoranlarda güneşten rahatsız olan bir müşterinin olduğu hallerde ise bu kısmı kapatmak mümkün olmaktadır.

 

Tente sayesinde bilhassa kış aylarında alanın kapalı alana dönüşmesi sağlanmaktadır. Ev sahipleri, balkon ve teraslarında tente kullanımı yapabilirler. Sonuç olarak, tente modellerinin hem yaz hem de kış aylarında kullanılabildiğini ifade etmek gerekir. Sigara ve nargile kullanımının söz konusu olduğu alanlarda ise dumanın dışarı çıkmasını sağlayan tenteler ile hayat daha kolay hale gelmektedir. Son olarak, tentelerin otellerin açık alanlarında da kullanılabildiğini ifade etmek gerekir. Birçok alanda konfor sağlayan tente sistemleri; son yılların gözdesi olmasıyla dikkat çekmektedir.

 

Tente sistemleri sayesinde yaşam alanlarında birçok faaliyet sorunsuz olarak yapılmaktadır. İç ve dış mekanlarda dört mevsim boyunca etkili bir kullanım vaat etmektedir. Tente sistemlerinin istenildiği zaman açılıp kapanabilmesinden dolayı yaşam alanı sahiplerinin hava şartlarından bağımsız olarak hareket etmesi sağlanmaktadır.

 

Tente; motor ve sensör sistemleri sayesinde uzaktan kontrol edilmektedir. Açıklık ve kapalılık derecesinin ayarlanması mümkündür. Yağmur ve kar gibi hava koşullarının yanı sıra rüzgar ve toz gibi dış etkenlere karşı koruma sağlanmaktadır. Kumanda edilmesi mümkün olan tenteler ile yaz kış sorunsuz bir hayat sürdürülmektedir.

 

Farklılık Arayanlar için Standart Modelimiz Sabit Tente

Sabit tenteler adından da anlaşıldığı gibi hareket ettirilmeyen tentelerdir. Genellikle dükkanlarda kullanılır. Vitrin ve camekânların üst kısmına takılırlar. Camları ve dükkanı yağmur ve güneşten korumak amacıyla kurulan tente çeşididir. Koruma özelliği yanında iş yerine görsel bir farklılık da sunmaktadır.

Hatta bazı iş yerleri sadece görsel amaçlı sabit tente kullanmaktadır. Böylece iş yeri hem dikkat çeker hem de güneş ve yağmur gibi hava koşullarından korunmuş olur. Sabit tenteler evlerde, iş yerlerinde ve restoran tarzı işletmelerde kullanılabilmektedir.

 

Sabit Tentelerin Özellikleri

  • Sabit tenteler istenilen renk ve boyutlarda yapılabilir.
  • Farklı ve şık tasarımlarla iş yerini daha dikkat çekici hale getirerek müşterilerin ilgisini toplayabilir.
  • Sabit tente üzerine firma adı yazılabilir.
  • Hem koruyucu hem dekor amaçlı kullanılabilir. Üzerine ışıklı sistemler kurularak iş yerinin daha fazla dikkat çekmesi sağlanabilir.
  • Dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
  • Yağmur ve güneşe karşı dayanıklıdır.
  • Kısa sürede ve kolayca kurulur.
  • Duvara monte edilebilir ve ayaklar üzerine kurulabilir.

Sabit tente yaptırmaya karar verdiğinizde firma gelerek ölçü alacaktır. İş yerinize uygun ölçülerde sabit tente istediğiniz renk ve tasarımda kısa sürede hazırlanarak kurulumu yapılacaktır.

Sabit tentelerin fiyatları, dekor özellikleri ve ölçülerine göre farklılık göstermektedir. Hareketli tenteler göre, sabit tentelerin fiyatları daha uygundur. Sabit tenteler hareketli tentelerin taşıdığı tüm özellikleri taşır, tek farkı hareket etmemesidir. Ekonomik ve şık tente arayanlar için sabit tenteler en iyi seçenektir.

Garanti

Ürettiğimiz Tente Sistemleri 5 yıl garanti ile güvence Altındadır.

Hava Şartları

Sistemlerimiz hava şartlarına karşı dayanıklı ve yüksek mukavemetlidir

Kalite

Tente Sistemlerimiz sizler için özel malzemelerden üzerilmiş paslanmaz kalitededir.

Memnuniyet

%100 müşteri memnuniyetimizle her daim sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

balıkesir tente olarak yaptığımız örnek çalışmalar

Bütün tente sistemlerimizin 5 yıl garanti kapsamına dahil olduğunu belirtmek isteriz.

Malesef. Tente veya Pergola Kurulduk'tan sora mümkün değil, bu yüzden biz önce Tasarım örnekleri sizlere sunuyoruz.

Tabiki mevcuttur. Türkiye geneli hizmet ağımız mevcuttur. Hemen iletişime geçerek sizlerin çayınızı içmeye ve ev, işyerlerinize uygun çözümler üretme gayreti ve çabası içerisindeyiz.

Tente alırken ürünün garantisi olduğuna emin olmalısınız.

Kesinlikle Tente Sistemlerimiz su geçirmeyen özelliktedir.

Aklınızda Bulunsun !

Firmamız Kurulduğu Günden Bu Yana Binlerce Müşterisine % 100 Başarılı Uygulamalar Sunmuş, Hali Hazırda Periyodik Olarak Hizmet Verdiği Yüzlerce Kurumsal Müşterisi Vardır.