Araç Koruma Brandası

Araçlarda oluşabilecek hasarlar çok maliyetli bir şekilde telafi edilmektedir. Maddi açıdan yüklü ve telafisi zaman alan hasarlar can sıkıcı bir hal almaktadır. Bu nedenle araçların hasar görmemesi için bir takım tedbirler almak be dikkatli olmak gerekir.

Araç koruma brandaları da park halindeki araçlarınızı korumak için aldığımız önlemlerden biridir. Park halinde iken araçlarımızın sürekli yanında bulunmaz mümkün olmaz ve uzun süre yanında bulunmadığınız için gözünüz arkada kalabilir. Oysa araç koruma brandaları aracınızı bir çok riske karşı koruyacaktır.

Araç Koruma Brandasının Faydaları

Pahalı ve hasarlarının sonuçları oldukça maliyetli olan araçlarınızı araç koruma brandası kullanarak bir çok tehlikeden ve kirlilikten koruyabilirsiniz.

  • Uzun süre Güneş ışığına mariz kalan araçların içerisindeki koltuk, direksiyon gibi parçaları ciddi zarar görerek deforme olur ve kullanım ömrü azalır. Ayrıca güneşin zararlı ultra-viole ışınları araca da zarar verir. Branşalar aracı güneş ışınlarından korur.
  • Dışarıya park ettiğiniz araçlarınızı kuş pisliği, toz, çamur gibi kirlilik oluşturacak etmenlerden de korumuş olursunuz.
  • Dolu gibi olumsuz hava koşullarına karşı da aracınızı branda kullanarak koruyabilirsiniz.
  • Şiddetli rüzgarlara kopan parçaların ağaca zarar vermesini de branda sayesinde önlemiş olursunuz.
  • Aracın yanından geçenlerin sürtünerek ya da başka şekilde araca zarar vermesini de engellersiniz.
  • Sokak hayranlarınınım aracın üzerine çıkması sonucu oluşabilecek kirlilik ve zararın da önüne geçmiş olursunuz.

Balıkesir araç brandası olarak sizin için en uygun ne ise baskılı reklam alanlı olarak size onu en uygun maliyetlerde sunduğumuzdan emin olabilirsiniz.