Balıkesir Reklam Hizmeti

Balıkesir Reklam olarak Sizlere En İyi Hizmeti En Uygun Fiyata Sunuyoruz.

Sizlere En İyi Tanıtan Tasarımlar mı Arıyorsunuz ? Hemen Bizimle İletişime Geçin!

Reklam Hizmetinde Sizler İçin Aralık Sonuna Kadar % 20 İndirim İmkanı

Balıkesir Reklam olarak Taleplerinizi En İyi Malzemeler Kullanarak ve En İyi İşçilik ile Karşılamaktayız.

Çekinmeden 7/24 bizlere ularaşarak firmamızın temsilcileri ile görüşebileceğiniz gibi ofisimize gelerek de bir fincan kahve ikramımızı sunarken mekanınızı nasıl şık bir görüntüye kavuşturacağımızın detaylarını konuşalım.

Balıkesir Reklam; açık havada 7/24 şehrin tüm cadde ve bulvarlarında görünür olabilirsiniz. Markanızın büyümesi, ürün ve hizmetlerinizin satışının artmasını sağladığımız firmamızda size özel çözümler sunmaktayız.  Balıkesir'in en uygun hem de en kaliteli hizmetini Can Branda Farkıyla almış olursunuz.

Balıkesir Reklam

Dış mekanlarla alakalı olarak yapılacak reklam ve tanıtım konusunda genel olarak branda baskılar tercih edilmektedir. Bunun sebebi, bu tür baskıların müşterilerin daha çok ilgisini çekmesiyle yakından alakalıdır.

Meydanlarda, sokaklarda, caddelerde, duvarlarda, dükkan gibi işletmelerin önlerinde sıklıkla rastlanılan pankart baskılar sayesinde reklam konusunda önemli bir çalışma yapılmaktadır. Pankart baskı olarak adlandırılan vinil baskılar; bilhassa müşterilerin ilgisini çekmesi noktasında hayati bir öneme sahiptir.

Branda baskı fiyatlarının oldukça uygun olması önemli bir seçim kriteri olarak dikkat çekmektedir.

Verilen siparişler hem hızlı hem de kolay bir şekilde hazırlanmaktadır. Bu noktada, reklam hizmeti almak isteyenlerin tercihi bu işi yıllardır hakkını vererek yapan Can Branda Tente olmalıdır. Bugüne kadar binlerce kişi veya kuruma hizmet veren Can Branda Tente; en kaliteli hizmeti en uygun şartlarla vermesinden dolayı tercih edilmektedir.

Reklam Hizmeti Almadan Önce Nelere Dikkat Edilmelidir?

Reklam hizmeti almak isteyenlerin dikkat etmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bu hususlara dikkat edilmediği müddetçe kaliteli bir şekilde reklam faaliyetlerinin yapılması mümkün olmaz. Her şeyden önce, asımlarının kolay olması için brandanın dört kenarına kuş gözü çakılabilir. Buna ek olarak, sağlamlaştırma amacıyla brandanın kenarlarına dikiş atılması doğru bir karar olacaktır. 300x500 cm veya 400x600 cm olmak üzere brandalarda sağlamlaştırma amacıyla dört kenarına kolon dikim yapılmaktadır.

Reklam hizmetlerinde kullanılan 400x600 cm brandalar aynı zamanda kaynaklıdır. Reklam için kullanılacak olan brandanın dayanıklı ve uzun ömürlü olması şarttır. Bu noktada, brandaların daha dayanıklı olması için 400 gram vinil brandaları tercih etmek gerekmektedir.

Çin vinil ve Avrupa vinil; bu süreçte sıklıkla kullanılmaktadır. Ancak, her ikisinin de malzeme olarak farklı özellikler taşıdığını söylemek gerekir. Baskı kaliteleri benzer olmakla beraber malzeme kalitesi farkından dolayı bilhassa daha uzun süreli ve dayanıklı kullanım arayanların tercihi kesinlikle Avrupa vinil olmalıdır. Ürün görselinde kullanılan ipler ise genellikle ürüne dahil olmaz.

Reklam İçin Sipariş Vermeden Önce Hangi Hususlara Önem Verilmelidir?

Dış mekanlarda reklam amacıyla branda kullanmak isteyenlerin her şeyden önce brandanın kullanılacağı yere göre ebat seçmesi gerekmektedir. Doğru yerde doğru ebat kullanılması sayesinde reklam hizmetleriyle potansiyel müşterilerin ilgisini çekmek söz konusu olacaktır.

Bunun yanı sıra, dış mekanların hava şartlarından etkilenmesi son derece doğaldır. Bu noktada, hava koşullarından etkilenebilecek bir mekan tercihi olanların branda baskıyı her türlü hava şartına karşı dayanıklı olacak şekilde tasarlaması gerekecektir. Gramaj ve dikiş özelliklerinin hava şartlarına göre seçilmesi son derece önemli bir husustur.

Reklam amacıyla kullanılması planlanan branda tasarımlarının verilmek istenilen mesaja uygun olarak hazırlanması gerekmektedir. Özensiz olarak yapılan bir tasarımdan dolayı markanın zarar görmesine rastlanacaktır. Son olarak, tasarımın başarılı olması için istenilen çözünürlükte hazırlanması şarttır. Baskı kalitesinin çok iyi olmasına da dikkat edilmelidir.

Garanti

Ürettiğimiz Pergola Sistemleri 5 yıl garanti ile güvence Altındadır.

Hava Şartları

Sistemlerimiz hava şartlarına karşı dayanıklı ve yüksek mukavemetlidir

Kalite

Pergola Sistemlerimiz sizler için özel malzemelerden üzerilmiş paslanmaz kalitededir.

Memnuniyet

%100 müşteri memnuniyetimizle her daim sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

balıkesir reklam olarak yaptığımız örnek çalışmalar

Bütün pergole sistemlerimizin 5 yıl garanti kapsamına dahil olduğunu belirtmek isteriz.

Malesef. Tente veya Pergola Kurulduk'tan sora mümkün değil, bu yüzden biz önce Tasarım örnekleri sizlere sunuyoruz.

Tabiki mevcuttur. Türkiye geneli hizmet ağımız mevcuttur. Hemen iletişime geçerek sizlerin çayınızı içmeye ve ev, işyerlerinize uygun çözümler üretme gayreti ve çabası içerisindeyiz.

Pergole alırken ürünün garantisi olduğuna emin olmalısınız.

Kesinlikle Pergole Sistemlerimiz su geçirmeyen özelliktedir.

Aklınızda Bulunsun !

Firmamız Kurulduğu Günden Bu Yana Binlerce Müşterisine % 100 Başarılı Uygulamalar Sunmuş, Hali Hazırda Periyodik Olarak Hizmet Verdiği Yüzlerce Kurumsal Müşterisi Vardır.