Balıkesir Tabela Hizmeti

Balıkesir Pergole olarak Sizlere En İyi Hizmeti En Uygun Fiyata Sunuyoruz.

Modern Tasarımlı Açılır Pergole Modelleri mi Arıyorsunuz. Hemen Bizimle İletişime Geçin!

Pergole Sistemlerinde Aralık Sonuna Kadar % 20 İndirim İmkanı

Balıkesir Pergole olarak Taleplerinizi En İyi Malzemeler Kullanarak ve En İyi İşçilik ile Karşılamaktayız.

Çekinmeden 7/24 bizlere ularaşarak firmamızın temsilcileri ile görüşebileceğiniz gibi ofisimize gelerek de bir fincan kahve ikramımızı sunarken mekanınızı nasıl şık bir görüntüye kavuşturacağımızın detaylarını konuşalım.

Balıkesir pergole, otomatik pergole sistemleri, kumandalı pergole, hareketli açılır kapanır pergole sistemleri açısından başka bir yere bakmadan bizlere ulaşarak hem Balıkesir'in en uygun hem de en kaliteli hizmetini Can Branda Farkıyla almış olursunuz.

BALIKESİR TABELA

Tabela nedir? Şirketlerin ticari pazarda ve tüketici tarafından tanınmasını sağlamak için metal, cam, alüminyum vb. Firmaların adlarını ve logolarını tanıtmak için kullanılır.

 

İşaretler, şirketlerin yüksek rekabetçi ortamlarda kolayca bulunmasını sağlayan önemli reklam araçlarıdır. Bu nedenle, işaretler farklı malzeme ve özelliklerden yapılmıştır. Matbaa Servisi olarak tabela yapımında uzmanlaşmış bir şirket olarak hizmet vermekteyiz.

 

Tabela türleri genellikle dış mekân reklamcılığında kullanıldığından, birçok olumsuz hava koşullarına maruz kalmaktadırlar. Bu durumda, dış mekân tabelaları yaparken, daha dayanıklı ve uzun ömürlü malzemelerden yapılmalıdır. Tabela çeşitleri;

  • Totem tabela
  • Işıklı tabela
  • Eczane işareti
  • Kutu harf tabela
  • Çatı işareti

Ve daha birçok tabela türü mevcuttur. Hepsi farklı özelliklere sahip olan bu tabela çeşitleri, estetik ve görsel olarak kullanıldığı alanda fark yaratıyor. Tabela örneklerine bir göz atmak için galerimizi kontrol edebilirsiniz.

 

TABELA ÇEŞİTLERİ

 

Işıklı işaretlerde LED, floresan, neon gibi aydınlatmalar kullanılır. Işıklı tabelalar, estetik görünümleri ve göz alıcı özellikleri ile akşam saatlerinden sonra ideal bir görüntü sergiliyor. Dikkat çekici özellikleri ile reklam ve tanıtımda vazgeçilmez bir öğedir. Işıklı tabela fiyatları hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

İhtiyaca göre her alanda kullanılabilen ışıksız tabela, gün ışığında üstün özellikleri ile şirketlerin iç ve dış mekânlarında rahatlıkla kullanılabiliyor. İsteğe göre tasarlanan ışıksız tabelalar da geniş bir kullanım alanına hitap ediyor.

 

Alüminyum İşaret, Alüminyum Kutu Mektubu, Yön İşareti, Fener İşareti, Gravür İşareti, Krom Kutu Mektubu, Pleksiglas İşareti, Polikarbon İşareti, Kutu Mektubu İşareti, Pleksiglas Kutu Mektubu gibi çeşitleri olan işaretler isteğe göre tasarlanmıştır. Baskı hizmeti olarak, istediğiniz stiller ve modellerde tabela tasarımları hazırlıyoruz.

 

Kullanılan alana ve mekanın iç ve dış özelliklerine göre hazırlanan tabela örnekleri ve tabelalar, reklam ve tanıtım endüstrisindeki şirketler ve firmalar için en çok tercih edilen tanıtım yöntemlerinden biridir. Şirketin büyük ya da küçük ölçeklerde olması önemli değildir. İstediğiniz herhangi bir stil için kullanılabilirler.

 

Tabela yapımında yüksek deneyime sahip olan firmamız ile hayalinizdekitabela tasarımınızı bize iletmeniz yeterlidir. Tabela yapımıyla ilgili merak ettiğiniz tüm bilgileri bize danışarak edinebilirsiniz.Tabela işiniz, işletmenizin özelliklerine göre değişir. Örneğin, bir eczane için bir işaret yapmak istiyorsanız, eczacılar odası ve sağlık bakanlığı tarafından belirtilen standartlarda bir eczane işareti yapmanız gerekir. Bununla birlikte, bireysel işletmeler istedikleri tabela türünü yaparak rakiplerinden bir adım önde olabilirler.

 

Tabelalar için standart fiyat yoktur. Tabela tasarım süreci, konumlandırılacak alana, alanın ve malzemenin büyüklüğüne göre değiştiğinden, burada fiyat bilgisi veremiyoruz.Tabela fiyatları için en iyi fiyat garantisini sunan firmamızın iletişim kanallarından bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Garanti

Ürettiğimiz Pergola Sistemleri 5 yıl garanti ile güvence Altındadır.

Hava Şartları

Sistemlerimiz hava şartlarına karşı dayanıklı ve yüksek mukavemetlidir

Kalite

Pergola Sistemlerimiz sizler için özel malzemelerden üzerilmiş paslanmaz kalitededir.

Memnuniyet

%100 müşteri memnuniyetimizle her daim sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

balıkesir pergole olarak yaptığımız örnek çalışmalar

Bütün pergole sistemlerimizin 5 yıl garanti kapsamına dahil olduğunu belirtmek isteriz.

Malesef. Tente veya Pergola Kurulduk'tan sora mümkün değil, bu yüzden biz önce Tasarım örnekleri sizlere sunuyoruz.

Tabiki mevcuttur. Türkiye geneli hizmet ağımız mevcuttur. Hemen iletişime geçerek sizlerin çayınızı içmeye ve ev, işyerlerinize uygun çözümler üretme gayreti ve çabası içerisindeyiz.

Pergole alırken ürünün garantisi olduğuna emin olmalısınız.

Kesinlikle Pergole Sistemlerimiz su geçirmeyen özelliktedir.

Aklınızda Bulunsun !

Firmamız Kurulduğu Günden Bu Yana Binlerce Müşterisine % 100 Başarılı Uygulamalar Sunmuş, Hali Hazırda Periyodik Olarak Hizmet Verdiği Yüzlerce Kurumsal Müşterisi Vardır.