Balıkesir Tadilat Hizmeti

Balıkesir Pergole olarak Sizlere En İyi Hizmeti En Uygun Fiyata Sunuyoruz.

Modern Tasarımlı Açılır Pergole Modelleri mi Arıyorsunuz. Hemen Bizimle İletişime Geçin!

Pergole Sistemlerinde Aralık Sonuna Kadar % 20 İndirim İmkanı

Balıkesir Pergole olarak Taleplerinizi En İyi Malzemeler Kullanarak ve En İyi İşçilik ile Karşılamaktayız.

Çekinmeden 7/24 bizlere ularaşarak firmamızın temsilcileri ile görüşebileceğiniz gibi ofisimize gelerek de bir fincan kahve ikramımızı sunarken mekanınızı nasıl şık bir görüntüye kavuşturacağımızın detaylarını konuşalım.

Balıkesir pergole, otomatik pergole sistemleri, kumandalı pergole, hareketli açılır kapanır pergole sistemleri açısından başka bir yere bakmadan bizlere ulaşarak hem Balıkesir'in en uygun hem de en kaliteli hizmetini Can Branda Farkıyla almış olursunuz.

BALIKESİR TADİLAT

Tadilat noktasında hizmet veren bir firmaolarak proje, tasarım ve anahtar teslim uygulama hizmetleri vermekteyiz. Hizmet anlayışımızı projelerin boyutuna göre ayırmıyoruz.

 

Müşterilerimiz ister küçük bir oda isterse evlerinin tamamı olsun, değiştirmek istedikleri yaşam alanını en güzel şekildedeğiştiriyoruz. Bu anlayışla müşteri odaklı anahtar teslimi yenileme ve iç dekorasyon hizmetleri vermekteyiz. Bunun yanı sıra sadece ev değil, dekorasyon ve değişikliklerinizi en kısa sürede işyerinizde de doğru maliyetle yaparız.

 

Firmamızdaki geniş ve uzman ekibimizle, boya ustasından parke ustasına, fayans-seramik ustasından alçıpan ustasına kadar evinizin ve iş yerlerinizin tüm yenileme ve dekorasyon yükünü üstleniyoruz. Uzman kadromuzla ince işçilik ve uzmanlık gerektiren ürünlerle çözümler üretiyoruz.

 

Yaptığımız tüm projelerde firmamız güvencesi ile teknik destek garantisi veriyoruz. Günlük rutininizle uğraşırken, yerinizin yenilenmesini ve dekorasyonunu anahtar teslimi ile kısa sürede yapıyoruz.

 

Evinizde, ofisinizde, villanızda ve işyerinizde yenileme, dekorasyona ihtiyaç duyduğunuzda Firmamızdan anında teklifler alabilirsiniz. Bunun için web sitemizden iletişim numaralarımızı tıklamanız yeterlidir. Tek yapmanız gereken teklif formunu doldurmak veya iletişim sekmesindeki iletişim bilgilerinden bize ulaşmak için düğmeye tıklamak.

 

ANAHTAR TESLİM TADİLAT

Anahtar teslimi tadilat neden önemlidir ve evinizi yenilemeniz gerektiğinde neden evinizi yenilemenizi şiddetle tavsiye ettiğimiz hakkında konuşacağız. Anahtar teslimi yenilemenin avantajları nelerdir?

 

Size odadan odaya bireysel olarak nasıl farklılaştığını karşılaştırmalı bir şekilde anlatacağız. Evde değişiklik ve tadilat için ne yapıyoruz? Anahtar teslimi değişiklik dediğimizde, size hangi alanlarda hizmet veriyoruz ve size bu hizmetlerin fiyatlarını sistematik olarak göstereceğiz.

 

Mutfak yenileme dikkat gerektiren en hassas ortamlardan biridir. Elektrik tesisatı ve su tesisatı en çok vurguladığımız noktalar arasındadır. Yaparken dikkate alınmayan noktalar başınızın daha sonra incinmesine neden olabilir. Beklenmedik zamanlar da paraya mal olabilir.

 

Bundan kaçınmak için, mutfak yenilemesinde tam olarak doğru davranmak gerekir. Mutfağın bir başka önemli aşaması dolap ve tezgâh seçimi olacaktır. Tezgâhınızı evinizin büyüklüğüne ve konumuna göre seçmelisiniz. Amerikan mutfak modellerinin kullanılmasını sıklıkla önerdiğimiz için, iç mekân ve ayrı mutfak modelleri için geniş tezgâhlar seçebilirsiniz.

 

Mutfak dolaplarının seçimine geldiğinizde, temelde ihtiyaç duyduğunuz kendi eşyalarınız olmalıdır. Eşyalarınıza bakarak ne tür bir dolaba ihtiyacınız olduğuna, kapalı alanlarda saklamak isteyip istemediğinize veya çoğunlukta sergilemek istediğiniz ürünlere karar vermelisiniz, bu kararı verdikten sonra işiniz oldukça kolay olacaktır.

 

Ayrıca banyonuzdaki elektrik ve su tesisatındaki hassasiyeti göstermelisiniz, böylece sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Banyo tadilatı süreci ve sonrasında bir süre sonra komşunuzdan gelen rahatsız edici sözler duymak istemiyorsanız, dolaplarınızın şişmesini ve rengini değiştirmemesini istiyorsanız banyonuzun su ve elektrik tesisatına dikkat etmelisiniz. Küçük banyo dekorasyonu için önerilerimiz hafif dolaplar ve renkli aksesuarlar olacaktır. Banyonuzun bulunduğu yere göre küvet, lavabo ve klozet seçerek aradığınız bütünlüğü ve pratikliği sağlayabilirsiniz.

Garanti

Ürettiğimiz Pergola Sistemleri 5 yıl garanti ile güvence Altındadır.

Hava Şartları

Sistemlerimiz hava şartlarına karşı dayanıklı ve yüksek mukavemetlidir

Kalite

Pergola Sistemlerimiz sizler için özel malzemelerden üzerilmiş paslanmaz kalitededir.

Memnuniyet

%100 müşteri memnuniyetimizle her daim sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

balıkesir pergole olarak yaptığımız örnek çalışmalar

Bütün pergole sistemlerimizin 5 yıl garanti kapsamına dahil olduğunu belirtmek isteriz.

Malesef. Tente veya Pergola Kurulduk'tan sora mümkün değil, bu yüzden biz önce Tasarım örnekleri sizlere sunuyoruz.

Tabiki mevcuttur. Türkiye geneli hizmet ağımız mevcuttur. Hemen iletişime geçerek sizlerin çayınızı içmeye ve ev, işyerlerinize uygun çözümler üretme gayreti ve çabası içerisindeyiz.

Pergole alırken ürünün garantisi olduğuna emin olmalısınız.

Kesinlikle Pergole Sistemlerimiz su geçirmeyen özelliktedir.

Aklınızda Bulunsun !

Firmamız Kurulduğu Günden Bu Yana Binlerce Müşterisine % 100 Başarılı Uygulamalar Sunmuş, Hali Hazırda Periyodik Olarak Hizmet Verdiği Yüzlerce Kurumsal Müşterisi Vardır.