Bahçemize Kumandalı Otomatik Pergole Yapılır mı ?

Bahçemize Kumandalı Otomatik Pergole Yapılır mı ?

Pek çok birey, bahçemize kumandalı otomatik pergole yapılır mı sorusunu sormaktadır. Can Branda olarak bizlerden temin ettiğiniz kumandalı otomatik pergola sayesinde hem doğada hem de kötü hava koşullarından ayrı olarak bu hoş zamanları ve sıcak sohbetleri tadabileceksiniz; bazen güneşin, bazen yağmurun veya karın tadını çıkarmanızı sağlayacaksınız. Sadece evlerde değil, kafe ve restoranlarda da kullanılabilen Can Branda otomatik pergola sistemleri sayesinde soğuk havalarda sosyalleşmek çok keyifli olacak.

Can Branda ürünlerinin estetiği, kullanışlılığı ve eğlencesinden bahsetmişken, nasıl yapıldığından bahsetmiyoruz. Bahçeye kumandalı otomatik pergole sisteminin çatı kısmı sabittir. Çatı, çeşitli ayaklarla bahçeye veya yere sıkıca tutturulmuştur. Etrafına cam profiller uygulanır.

Bahçeye uygulanan otomatik pergola modelimiz genellikle evlerde ve benzer yaşam alanlarında tercih edilmektedir.Hareketli cam sistemlerine ek olarak Uygar Design, sabit cam tavanlı bir kış bahçesi seçeneğine sahiptir.

Katlanabilir bir cama ihtiyacınız yoksa sabit bir sistem istiyorsanız, bu proje tam size göre. Tavanı sabit temperli camlardan oluşur ve her türlü hava koşullarına dayanıklıdır. Tek cam veya çift cam olarak da tercih edilebilir. Gökyüzünü evinizin rahatlığında izlemek hiç bu kadar keyifli olmamıştı.

Özellikle insanların sosyalleşmek, çalışmak ve vakit geçirmek için sıkça kullandığı kafe ve restoranlar gibi yerlerde, bir kış bahçesinin kullanımı daha yoğundur. Açılabilir kış bahçesi modelimizin çatı bölümü istek üzerine açılıp kapatılabilir.

Böylece, mekânların doğal alanlarını öldürmeden, kışın soğuk havalarda çatı kısmını kapatarak ve yaz aylarında sıcak havalarda açarak çok pratik bir şekilde değerlendirilebilir. Can Branda kış bahçesi çatı bölümünün iki farklı açma-kapama seçeneği vardır: ‘otomatik’ ve ‘manuel’. Yaşam alanlarınızda güvenle kullanabilmeniz için dikkatle tasarlanmıştır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir