Her Mevsim Kullanabileceğiniz Pergole Sistemleri

Her Mevsim Kullanabileceğiniz Pergole Sistemleri

HER MEVSİM KULLANABİLECEĞİNİZ PERGOLA SİSTEMLERİ

Pergola tente sistemleri bahçeler ve teraslar için en çok tercih edilen tente modelidir. Bahçelerde ve teraslarda bulunan ahşap veya demir parmaklıklar gibi uzantılara kolayca monte edilebildiği için, evlerde ve villalarda tercih edilen modeldir.

Gölgeleme sistemlerinde en parlak modellerden biri olan pergole tente, katlanabilir yatay zemini sayesinde kademeli olarak açılıp kapanabilen bir sisteme sahiptir. Raydolap mantığıyla üretilen bu model son zamanlarda kafe ve restoranlarda sıklıkla tercih ediliyor. Çünkü ahşap veya metal ayaklar ile gölgeli alanı genel mekândan ayıran ve yeni bir yaşam alanı sunan yapı sayesinde, kafelerin müşterilere sunulan alanı hassas bir şekilde algılamasını sağlıyor.

Akrilik kumaş kaplama ve son günlerde sıkça tercih edilen çeşitli modellerle pergola tente sistemlerinin üretimi gün geçtikçe artmaktadır. Bu kumaş, gerildiği ve temizlendiği kasnaktan kolayca çıkarılacak şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle, kışın kullanmak istemediğinizde, kumaşı çadırdan çıkarabilir ve yıkayabilir ve bir sonraki kullanıma kadar saklayabilirsiniz.

Dört mevsim bahçe ve terasın tadını çıkarmak istiyorsanız, ahşap veya metal bacaklara şeffaf bir tuval veya naylon ekleyerek her mevsim yararlı bir alan yaratabilirsiniz.

Tente inşa etmeyi düşündüğünüzde, mekânın mülkiyetine uygun tenteye karar vermeden önce pergola tente sistemlerinin fiyatlarına kesinlikle göz atmalısınız.

Kullanım kolaylığı, alana özgü tasarım seçenekleri, görsel olarak çeşitli renk ve desen seçenekleri nedeniyle, hayal ettiğiniz o hoş alanın yaratılmasında diğer tente modelleri arasında öne çıkıyor. Ayrıca bahçenizde veya terasınızda hazır ahşap veya metal direkler varsa, maliyetleri ciddi şekilde azaltabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir